Всесвітній день доброти
Не залежить ДОБРОТА від зросту,
Не залежить ДОБРОТА від віку.
ДОБРОТА з роками не старіє,
ДОБРОТА, як сонце, гріє.
13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти. А робити добро - означає наближати нашу Перемогу .
Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху “За доброту”, що виник в Японії у 1997 році.
Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”. Саме з таким словами звернулась класний керівник Пахайчук Галина Григорівна
до своїх учнів, провівши урок доброти «Давайте вчитися дружити» .
Урок був наповнений цікавими та особливими моментами. Це і мовна хвилинка, де дітки тлумачили значення слова «доброта», підбирали прислів'я, синонімічний ряд та спільнокореневі слова, це і майстерність робити компліменти, підбір і запис зроблений добрих справ на промінчиках сонечка, які символізують тепло та доброту.
Робити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад –
посміхніться прохожому, обійміть батьків або друга, зробіть комплімент однокласнику, знайомому, або подаруйте квіти сусідці, зателефонуйте друзям і скажіть, які вони чудові, змайструєте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя…
І цей список можна продовжувати довго. Адже з кожним таким, простим вчинком комусь краще, а значить – і більше доброти у світі. І важливо пам’ятати, що такими справами – проявами чуйності, симпатії,
щедрості, дружелюбності, любові, благородства – ми вчимо робити добро і наших дітей.
Добро – це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує! Робити добро - це означає наближати нашу Перемогу.