Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Офіційне найменування:
ЗЗСО Горішненський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Горішнє
Адреса:
45755 Волинська обл. Луцький район, с. Горішнє
Телефони:
не вказані
horishne@ukr.net

УВАГА! ВАКАНСІЯ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ!!!

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ-
це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ- це повноцінна професія. Патронатні вихователі отримують заробітну плату, зарахування до трудового стажу та відповідні соціальні гарантії. Свою діяльність патронатний вихователь веде на договірній основі.

Вимоги до патронатних вихователів:
• громадянство України;
• дієздатність;
• доброчесність, відсутність судимості;
• наявність добровільного помічника (чоловік/дружина, повнолітні син/донька та ін.), який проживає з вихователем на спільній житловій площі та готовий допомагати у вихованні дітей;
• відсутність власних дітей віком до 4-х років, дітей з інвалідністю.
• належні житлово-побутові умови (у тому числі наявність окремої кімнати);
• досвід виховання дітей.

Обов’язок патронатного вихователя – тимчасово доглядати дитину, рідні батьки якої не можуть про неї піклуватися. Під час перебування дитини під патронатом, патронатний вихователь несе відповідальність за її життя та стан здоров’я.

Переваги роботи патронатним вихователем:
- навчання, допомога та супровід соціальних фахівців та психологів;
- грошове забезпечення розміром 5 прожиткових мінімумів на місяць;
- соціальна допомога на дитину від 2,5 (3,5 – для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку;
- соціальні гарантії;
- нарахування трудового стажу.

Перед тим, як розпочати роботу патронатним вихователем, необхідно пройти спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми.

Якщо Ви маєте бажання стати патронатним вихователем і допомогти дітям, що потребують родинного тепла і турботи, звертайтеся за детальною інформацією до служби у справах дітей Берестечківської міської ради, за адресою: вул.Шевченка, 2 м.Берестечко або телефонуйте за номером телефону: (095)5070439
Чекаємо Ваших звернень та телефонних дзвінків.
Будемо раді співпраці

Сьогодні, 24 березня, у ЗЗСО Горішненський ліцей відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускника ліцею Шведюка Богдана Дмитровича — воїна-захисника, старшого навідника 2 мінометного взводу 1 мінометної батареї 3 механізованого батальйону, в/ч.А0998, який загинув 16 лютого 2024 року, захищаючи територіальну цілісність України від російських окупантів.
На урочистому заході були присутні Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Валентина Залевська, бойовий побратим Віталій Романчук, староста Ігор Маслійчук, сім'я, рідні, педагоги, однокласники, жителі громади.
Ігор Теофілович висловив велику вдячність матері та дружині за їх сина та чоловіка, що був справжнім патріотом своєї держави України та віддав за неї життя.
Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Анні, донечці Владиславі та сестрі Тетяні.
Настоятель Свято - Михайлівського храму с. Смолява протоієрей Андрій Лотоцький провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак. Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Богдана та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.
Директор ліцею, перша вчителька Богдана, Марія Маслічук, наголосила, що поки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв Шведюка Богдана та Зуба Вячеслава. Вони з меморіальних дошок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, працівників, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя аби ми жили в мирній квітучій Україні.
Від сьогодні портрет Богдана вкарбований на стіні нашого ліцею, в закладі, що об’єднав і згуртував назавжди вірних друзів-однокласників Героя. Саме з їхньої ініціативи було виготовлено і розміщено саме тут меморіальну дошку. Щирими спогадами про однокласника-Героя, спільні дитячі роки поділилася у своєму виступі Юлія Лиса.
Нічим не заповнити втрати. Жодними словами не утішити рідних і близьких. І одне лише може пом’якшити гіркоту втрат – наша пам’ять, розуміння, що ця жертва була не марна. «Він загинув – в ім’я життя інших, у ім’я спокою і миру на нашій землі», - з такими словами звернулася молода вдова Шведюк Анна. Дружина стверджує, що не може змиритися з фразою, що «Герої не помирають», насправді їх немає і з такою втратою дуже важко змиритися. І свою маленьку донечку навчає, що треба розуміти, що її тато живе у її маленькому дитячому сердечку.
Люблячий чоловік і тато, турботливий син та брат, справжній друг, вірний син України помер під час виконання військового обов’язку перебуваючи на позиції поблизу м. Констянтинівка Краматорського району, Донецької області.
Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях!

Сьогодні, у Всесвітній день поезії , щиро вітаємо учня 9 класу Данилюка Романа із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі «Мій Шевченко». Бажаємо не зупинятися на досягнутому і любити поезію, бо "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" (Ліна Костенко)

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.