Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 4 common:people_all_forms

Новини

Від імені усього педагогічного, учнівського, батьківського колективу Горішненського ліцею висловлюємо щирі співчуття учневі 6 класу Залевському Артему, учневі 2 класу Залевському Богуславу, мамі та усій родині.
У цей важкий час разом з Вами схиляємо голови у скорботі і щиро співчуваємо. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини. Та нехай світла пам'ять про Вашого батька назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог надасть Вам сил пережити цю непоправну втрату.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!

1 травня о 10:11 | Лясковська В. В. | no comments

Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті.
Учні 3 класу разом зі своєю вчителькою Земляною Ілоною також долучилися до святкування Дня Матері-Землі.
Проведене свято зацікавило дітей і батьків. Учні поглибили екологічні знання, розвивали творчу уяву. Захід спонукав учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

22 квітня о 17:09 | Лясковська В. В. | no comments

У третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля і наші школярі, учні 11 класу, 19-21 квітня 2024 року з класним керівником Ларисою Романюк здійснили екскурсію мальовничими куточками Закарпаття. Учні уважно слухали цікаву розповідь екскурсовода Андрія з туристичного агенства "Патріот" та милувалися чудовими краєвидами. Програма поїздки була цікавою та насиченою. Школярі здійснили екскурсії районними центрами Закарпаття, відвідали мисливський палац кінця ХІХ ст., який належав графу Шенборну. Побували і в старовинному місті Мукачево, де побачили багато монастирів, а також замок Паланок. Покупалися в термальних водах у Берегово. Прогулялися до озера Синевир, водоспаду Шипіт та завітали до реабілітаційного центру Бурих ведмедів.
Діти повернулися додому з незабутніми враженнями від побаченого, а ще були дуже задоволені таким активним відпочинком.

22 квітня о 15:05 | Лясковська В. В. | no comments

Щиро вітаємо ученицю 11 класу ЗЗСО Горішненський ліцей Анастасію Доманську та вчительку біології Катерину Пасічник із зайнятим ІІІ місцем в обласному етапі науково-пошукового конкурсу «Мій родовід», який проходив у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті історії, політології та національної безпеки. Доманська Анастасія показала свій творчий потенціал, любов до свого роду, села, країни. Хай робота нашої випускниці під мудрим керівництвом Катерини Василівни стимулює інших досліджувати свій рід та родинні цінності, сприяє вихованню патріотизму в учнівської молоді.
Вивчення історії роду – це усна історія, яку створює кожен з нас, тож бажаємо Анастасії і усім учням ліцею продовжувати дослідження, знаходити, відроджувати та зберігати історію власної родини, творити правдиві сторінки історії України.

18 квітня о 18:58 | Лясковська В. В. | no comments

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,18 квітня у ЗЗСО Горішненський ліцей відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці школярі зібрались на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. ІІ дуже приємною і зворушливою для усіх присутніх була зустріч із захисником України Унижонним Володимиром, воїном десантно-штурмових військ. Володимир звернувся до учнів, щоб вони навчалися та інтелектуально розвивалися, бо знання та культура – це те, що відрізняє нас від ворога. Герой відвідав урок Захисту України в 10 класі, відповідав на запитання учнів. "Ми тут боремось за майбутнє країни, ми воюємо за існування нашої нації. А от будувати державу, перетворювати існування – на процвітання, помилки – на правильні висновки належить вам", – звернувся воїн. Діти побажали нашому Герою та його побратимам живими і здоровими повернутися додому з перемогою і знову прийти до ліцею на зустріч.
В Кабінеті безпеки у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Учні початкових класів малювали малюнки на асфальті «Обережно! Небезпека!»
Учні під керівництвом вчителя Сергія Романюка показали практичні вміння з надання першої медичної допомоги. Також провели комбінований квест «Цивільний захист – це не жарти» з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.
Під час хімічної небезпеки учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

18 квітня о 17:51 | Лясковська В. В. | no comments

УВАГА! ВАКАНСІЯ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ!!!

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ-
це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ- це повноцінна професія. Патронатні вихователі отримують заробітну плату, зарахування до трудового стажу та відповідні соціальні гарантії. Свою діяльність патронатний вихователь веде на договірній основі.

Вимоги до патронатних вихователів:
• громадянство України;
• дієздатність;
• доброчесність, відсутність судимості;
• наявність добровільного помічника (чоловік/дружина, повнолітні син/донька та ін.), який проживає з вихователем на спільній житловій площі та готовий допомагати у вихованні дітей;
• відсутність власних дітей віком до 4-х років, дітей з інвалідністю.
• належні житлово-побутові умови (у тому числі наявність окремої кімнати);
• досвід виховання дітей.

Обов’язок патронатного вихователя – тимчасово доглядати дитину, рідні батьки якої не можуть про неї піклуватися. Під час перебування дитини під патронатом, патронатний вихователь несе відповідальність за її життя та стан здоров’я.

Переваги роботи патронатним вихователем:
- навчання, допомога та супровід соціальних фахівців та психологів;
- грошове забезпечення розміром 5 прожиткових мінімумів на місяць;
- соціальна допомога на дитину від 2,5 (3,5 – для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку;
- соціальні гарантії;
- нарахування трудового стажу.

Перед тим, як розпочати роботу патронатним вихователем, необхідно пройти спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми.

Якщо Ви маєте бажання стати патронатним вихователем і допомогти дітям, що потребують родинного тепла і турботи, звертайтеся за детальною інформацією до служби у справах дітей Берестечківської міської ради, за адресою: вул.Шевченка, 2 м.Берестечко або телефонуйте за номером телефону: (095)5070439
Чекаємо Ваших звернень та телефонних дзвінків.
Будемо раді співпраці

26 березня о 15:08 | Лясковська В. В. | no comments

Сьогодні, 24 березня, у ЗЗСО Горішненський ліцей відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускника ліцею Шведюка Богдана Дмитровича — воїна-захисника, старшого навідника 2 мінометного взводу 1 мінометної батареї 3 механізованого батальйону, в/ч.А0998, який загинув 16 лютого 2024 року, захищаючи територіальну цілісність України від російських окупантів.
На урочистому заході були присутні Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Валентина Залевська, бойовий побратим Віталій Романчук, староста Ігор Маслійчук, сім'я, рідні, педагоги, однокласники, жителі громади.
Ігор Теофілович висловив велику вдячність матері та дружині за їх сина та чоловіка, що був справжнім патріотом своєї держави України та віддав за неї життя.
Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Анні, донечці Владиславі та сестрі Тетяні.
Настоятель Свято - Михайлівського храму с. Смолява протоієрей Андрій Лотоцький провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак. Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Богдана та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.
Директор ліцею, перша вчителька Богдана, Марія Маслічук, наголосила, що поки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв Шведюка Богдана та Зуба Вячеслава. Вони з меморіальних дошок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, працівників, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя аби ми жили в мирній квітучій Україні.
Від сьогодні портрет Богдана вкарбований на стіні нашого ліцею, в закладі, що об’єднав і згуртував назавжди вірних друзів-однокласників Героя. Саме з їхньої ініціативи було виготовлено і розміщено саме тут меморіальну дошку. Щирими спогадами про однокласника-Героя, спільні дитячі роки поділилася у своєму виступі Юлія Лиса.
Нічим не заповнити втрати. Жодними словами не утішити рідних і близьких. І одне лише може пом’якшити гіркоту втрат – наша пам’ять, розуміння, що ця жертва була не марна. «Він загинув – в ім’я життя інших, у ім’я спокою і миру на нашій землі», - з такими словами звернулася молода вдова Шведюк Анна. Дружина стверджує, що не може змиритися з фразою, що «Герої не помирають», насправді їх немає і з такою втратою дуже важко змиритися. І свою маленьку донечку навчає, що треба розуміти, що її тато живе у її маленькому дитячому сердечку.
Люблячий чоловік і тато, турботливий син та брат, справжній друг, вірний син України помер під час виконання військового обов’язку перебуваючи на позиції поблизу м. Констянтинівка Краматорського району, Донецької області.
Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях!

24 березня о 17:13 | Лясковська В. В. | no comments

Сьогодні, у Всесвітній день поезії , щиро вітаємо учня 9 класу Данилюка Романа із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі «Мій Шевченко». Бажаємо не зупинятися на досягнутому і любити поезію, бо "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" (Ліна Костенко)

21 березня о 20:57 | Лясковська В. В. | no comments

Сьогодні, 20 березня, у стінах Горішненського ліцею, вчителем біології Пасічник Катериною Василівною, була проведена вікторина між командою хлопців та дівчат 6-9 класу, приурочена Всесвітньому дню Землі!
Свято День Землі - це символ єдності, усвідомлення, що тільки об'єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами на нашій планеті.
Матінка-Земля. Це вираження ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо, - буквально зображено в самому формулюванні і формі подібної фрази. Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Не зважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку. Як любляча мати живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. Чим ми їй віддячуємо?
Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Ми з вами – лише частка природи, Космосу, законами і правилами якого ми повинні керуватись у повсякденному житті. Не владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не царем природи, а її невід’ємною часткою.

20 березня о 19:54 | Лясковська В. В. | no comments

День 12 березня ясним промінчиком постукав у вікна учнів 1 - го класу, запрошуючи їх на святкування Дня дружби «190 днів у школі». Першого вересня діти переступили поріг ліцею. Багато було для них цікавого й незвичайного. Упродовж шести місяців діти приглядалися один до одного, потоваришували, знайомилися зі звичаями та традиціями ліцею. Кожна дитина унікальна, неповторна, незрівнянна, особлива. У класі вчительки Лесі Богонос шестеро дітей і всі вони мислять по-своєму, мріють по-своєму, уявлять по-своєму. Кожен з них наділений особливим талантом, має свої задатки, а Леся Михайлівна ці таланти розвиває і стверджує, що кожна дитина подібна діаманту. Як коштовному камінню потрібна обробка, інакше не світити йому яскравим променем, так і дитині необхідно вчитися, пізнавати, розвиватися.
Подивіться, наші першокласники світяться, як коштовне каміння, адже в них тих талантів незліченна кількість. За час перебування у школі першокласники мали безліч цікавих уроків, ранкові зустрічі, веселі перерви та руханки, навчались спостерігати за природою, творити своїми руками цікаві поробки, розвивати сценічну культуру. На святі дружби діти зіграли в гру «Засвіти свою зірку!» і разом з батьками будували плани на майбутнє.
Співпраця сім´ї і школи буде давати життєву силу учнівським старанням і успіхам. Пам’ятаймо, що батьки є наймудрішими порадниками своїм дітям і найбільшими помічниками вчителів.
Хай життя учнів першого класу завжди б’ється чистою джерельною водою.
Успіхів вам! Натхнення, терпіння, нових відкриттів на нелегких, але цікавих шкільних стежинах.

12 березня о 18:09 | Лясковська В. В. | no comments

З 4 по 8 березня у ліцеї проходив тиждень англійської мови. Здобувачі освіти взяли участь у цікавих та пізнавальних змаганнях, квестах, мовному турнірі 'Do you know English well?', переглянули фільм про країни Сполученого королівства, побували у гостях у казки, виготовили постери 'Discover Ukraine: interesting facts'. Під час заходів учні продемонстрували знання з різних предметів та застосували на практиці здобуті на уроках вміння та навички.

11 березня о 15:53 | Лясковська В. В. | no comments

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.
Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Цей ювілей припадає на часи найбільшого історичного протистояння незалежної держави України з відкритою збройною агресією росії. І сьогодні педагогічний колектив ЗЗСО Горішненський ліцей разом з усіма українцями об’єдналися для всеукраїнського флешмобу пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!» декламуючи поезії Тараса Шевченка та про українсього генія.
«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира... Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись». (Олесь Гончаp).
«Сьогодні думи Шевченка є невіддільні від дум нашого народу. І тому народ так часто, так охоче звертається до свого поета. Гуманізм Шевченка, його ставлення до людини, його постійна турбота за пригноблених – як це зараз нам співзвучно!».(Павло Тичина).
Ми вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом – є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання. "Боріться – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, і воля святая!"
#НМЦВФПО_Єднаймо_душі_словом_Кобзаря
#ЗакладзагальноїсередньоїосвітиГорішненськийліцейБерестечківськоїміськоїради

9 березня о 09:43 | Лясковська В. В. | no comments

Учні 2 класу зі своєю улюбленою вчителькою Галиною Давидюк влаштували для своїх мам та бабусь зворушливе свято, на якому від щирого серця піснями, віршами, інсценізаціями привітали любих жінок із святом. Дійство пройшло в теплій, щирій атмосфері. Діти до свята не лише старанно робили аплікації, а й малювали портрети найрідніших, а матусі розпізнавали на зображеннях себе. Адже жінка – це краса, любов, радість і ніжність. Жінка постійно міняється. Жінка – муза, натхнення, актриса, зірка. Зірка незгасна і невмируща у пам’яті. Недарма ж найсвятіші на землі слова мають жіночий рід – Земля, Батьківщина, Матір, а ще Віра, Надія , Любов.
Сьогодні ми вітаємо всіх доньок України з жіночим днем. Сердечно бажаємо вам міцного здоров'я, щастя та мирного життя у вільній Україні. Нехай доля буде прихильна, здоров'я ніколи не підводить, а сім'ї скоріше зберуться разом. Нехай вдається втілити всі свої плани, бажання і мрії! Миру усім і Перемоги!!!

8 березня о 16:42 | Лясковська В. В. | no comments

Сьогодні у ЗЗСО Горішненський ліцей з нагоди 210-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря бібліотекаркою ліцею Тетяною Доманською було організовано літературні читання та переспіви «Шевченкове слово у віках не старіє». На заході було затишно й навіть щемливо. Учні в різнобарвних вишиванках емоційно, виразно та по дитячому щиро читали вірші поета. Кобзареві сподобалося б!

8 березня о 16:29 | Лясковська В. В. | no comments

23 лютого 2024 року в ЗЗСО Горішненський ліцей відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в честь загиблого Героя, випускника закладу Зуба Вячеслава, який загинув 21 червня 2023р. поблизу села с. Діброва Сєверодонецького району Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України.
Зуб Вячеслав Олексійович був старшим сержантом та командиром 1 механізованого віділення, а також командиром машини і механізованого взводу 2 механізованої роти 107 механізованого батальйону.
На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні рідні, друзі загиблого, однокласники, представники влади, педагоги, учні та небайдужі жителі громади.
Урочисте відкриття розпочалось із звучання Державного Гімну України.
Честь відкрити пам’ятну дошку, встановлену на будівлі навчального закладу, була надана дочці Марʼяні та сину Героя Олександру.
Настоятель Свято-Михайлівського храму с. Смолява о. Андрій Лотоцький відслужив чин заупокійної панахиди та освятив меморіальну дошку.
Зі скорботними словами до присутніх звернулися заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів - начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Берестечківської міської ради Валентина Залевська, директорка ЗЗСО Горішненський ліцей Марія Маслічук, перша вчителька Героя Бляхарчук Ольга Володимирівна та донька Марʼяна, син Олександр.
Після чого учасники заходу поклали квіти, низько схиливши голови на знак великої шани та вічної пам’яті.
Нехай ця меморіальна дошка завжди нагадує нам про ціну свободи та відданість тим, хто служить нашій країні.
Наша Перемога точно буде. Питання лише часу і ціни. На жаль, уже дуже страшної ціни!.
Ми не знаємо, скільки найкращих людей ще мають загинути, допоки згине росія.
Але ми точно знаємо, що в день, коли наша Перемога таки прийде, ми всі будемо плакати, радіти, кричати і мовчати.
Мовчати і плакати…
І дякувати, дякувати, дякувати. Тим, хто повернеться. І тим, хто навіки янгол.
А поки стоїмо.
Стоїмо що є сил. !!!
Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших Героїв.
Герої не вмирають! Вони будуть жити у пам’яті завжди.

23 лютого о 18:46 | Лясковська В. В. | no comments

20 лютого День Героїв Небесної Сотні. Від часу трагічних подій на Майдані минуло 10 років. У молодшій школі вже навчаються діти, які не застали цих подій. А в старшій — ті, які мають ще дуже «дитяче» бачення і розуміння історичних процесів. З метою вшанування пам’яті Героїв, їхньої нескореності та незламності, заступником директора з виховної роботи Зоєю Маслійчук було проведено загальношкільний урок "Сто небесних ангелів". Для учнів початкових класів у цікавій та пізнавальній для їхнього віку формі, вчителями Ілоною Земляною та Галиною Пахайчук, було проведено виховну годину «Небесна Сотня у вирій полетіла…». Пам'ятаємо, що українці сильні, рішучі і незалежні, маємо ким пишатися. Слава Україні! Героям слава!

20 лютого о 18:31 | Лясковська В. В. | no comments

Сьогодні перед Україною, як і раніше, стоять серйозні виклики і нам потрібне єднання як ніколи. Тільки всі разом, рухаючись в одному напрямку, працюючи заради перемоги, ми швидше здолаємо ворога.
Учні 11 та 6 класів підтримали ініціативу класних керівників Лариса Романюк та Катерина Пасічник приготувати індивідуальні коробки-подарунки для наших захисників.
Вже найближчим часом волонтери доставлять їх нашим воїнам.
Віримо, що разом зі смаколиками та засобами гігієни діти поділилися частинкою свого тепла і віри в перемогу!!!
З вірою в Бога і ЗСУ! Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!

19 лютого о 18:35 | Лясковська В. В. | no comments

Щороку 17 лютого відзначається **День спонтанного прояву доброти** (Random Acts of Kindness Day).Попри те, що свято досить молоде, з кожним роком його популярність в суспільстві зростає.
Цей день присвячений тому, щоб висловити вдячність оточуючим, побачити тих, хто цього потребує, а також прищепити доброту сьогоднішній молоді, щоб майбутнє було добрішим.Доброта — якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляйте її частіше, незалежно від конкретної дати. Це свято, створене з ініціативи ряду міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їхнього громадянства, віросповідання та національної приналежності. Робімо добрі справи і піклуймося один про одного в цей нелегкий час! Напередодні цього дня в ЗЗСО Горішненський ліцей був проведений виховний захід на тему "Добро врятує світ" підготовлений учнями 5 класу та класним керівником Вікторією Лясковською.
БАЖАЄМО ВСІМ НАМ БУТИ ТРІШКИ ДОБРІШИМИ, КРАЩИМИ, ЧУЙНІШИМИ, СПІВЧУТЛИВІШИМИ ОДИН ДО ОДНОГО І ДО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА!
Світ тримається на добрих людях. Не на агресії і злі. І якщо доброти не буде, життя не буде на землі!
Несіть Добро, творіть Добро, випромінюйте Добро, сійте Добро!

17 лютого о 18:21 | Лясковська В. В. | no comments

З Днем єдності! Йде третій рік, як це свято ввели у наші календарі. За цей час багато чого змінилося, але одне залишається незмінним — наша возз’єднаність, віра у краще та любов до кожного куточка країни! Учні та педагоги нашого ліцею бажають щиро, щоб мир настав якнайшвидше, всі Герої повернулися до своїх домівок та почали святкувати довгоочікувану перемогу.

16 лютого о 18:06 | Лясковська В. В. | no comments

У рамках тижня зарубіжної літератури в ЗЗСО Горішненський ліцей 14 лютого відбулося літературне свято для старшокласників «Любов буває різна…». Тема кохання була і залишається одною з головних у світовій літературі. Присутнім на заході було запропоновано найбільш вражаючі, найтонші творіння поетів світу, що засвідчують складність та суперечливість цього прекрасного почуття. Учні декламували вірші Сапфо, В. Шекспіра, Ф. Петрарки, Г. Аполлінера, Р. М. Рільке, Р. Бернса, Г. Гейне, В. Симоненка та Олександра Олеся. Поезія присутніх зачарувала, збудила уяву, почуття, змусила "працювати" інтелект.
Кожен переживає свою неповторну історію кохання, яка, можливо, надихне когось на створення чудових поезій, картин чи музики. Готуючись до заходу вчителька зарубіжної літератури Зоя Маслійчук звернулася і до авторської поезії Наталі Луцик – Мартинюк випускниці нашої школи, поезією якої зачитуються і захоплюються читачі в соціальних мережах. І вкотре переконалася, що кохання і творчість - нероздільні. Зі сльозами на очах присутні слухали вірш записаний для учнів авторкою. Адже кохання проходить випробовування війною, розлукою та страшною невідомістю. Дай, Боже, щоб усі захисники живими і здоровими повернулися до своїх домівок.
#Nataliya Lutsik Martynyuk дякуємо

14 лютого о 20:11 | Лясковська В. В. | no comments